Rekapitulacija prometa

Zgrada: Kneza Domagoja 36 - u razdoblju: 01.01.2026 do 23.10.2026



VRSTA POSLAPRIHODIZDATAK
Početno stanje
Uplata dodatnog troška461,810,00
Uplata pričuve1.837,690,00
Deratizacija0,0010,00
Potrošnja el.energije0,0041,86
Trošak platnog prometa0,0042,46
Dobava i montaža oglasne ploče0,0056,25
Priprema dokumentacije0,00112,50
Osiguranje stambene zgrade0,00179,18
Protupožarni aparat-kupnja0,00603,75
Naknada upravitelju0,00890,82
UKUPNO:2.299,501.936,82
STANJE:362,68 

20000 Dubrovnik, 23.10.2026